Ženy Česká Ves, z.s.

Náš spolek se jmenuje Ženy Česká Ves. Jsme organizace podporovaná obcí Česká Ves a spolupracujeme s kulturní komisí. Pracujeme hlavně při kulturních akcích v naší obci.

Naše ženy se starají o občerstvení, které samy vyrábějí. Jsou to především naše pověstné kynuté koláče, kterých není nikdy dost a které se nejlépe prodávají. Velká poptávka je také po bramboráčkách a palačinkách, haluškách se zelím a uzeným masem a jiných domácích dobrotách.

Ale nejen prací člověk žije. Umíme i odpočívat a užívat si. Jezdíme společně na zájezdy, na welnes, do divadla.Trávíme společně čas a jsme dobrá parta.

Máme 21 členek většinou důchodového věku .Moc bychom přivítaly ženy mladšího věku, aby obohatily naše řady a aby nás do budoucna nahradily a spolek pokračoval dál dlouhá léta.

Za spolek zapsala Dana Vaiglová