Organizace obce

Kam dál?
Základní škola Česká Ves, příspěvková organizace

Základní škola v České Vsi je dlouhodobě považována za školu, která vyniká osobním přístupem k žákovi. Ve spolupráci s dalšími organizacemi nabízíme širokou škálu aktivit v rámci výuky, nebo jako nabídku volnočasových akt ... (více)

Krytý bazén

Krytý bazén naleznete v obci Česká Ves, která je vzdálena 5 km od okresního města Jeseník. Nachází se na hlavním tahu na Polsko, jehož hranice jsou vzdálené 15 km. Historie Stavba krytého plaveckého bazénu v původní podobě ... (více)

Válečné muzeum obce Česká Ves

14. května 2016 byla slavnostně otevřena válečná expozice v prvním patře bývalé národní školy. Stalo se tak za účasti vzácných hostů - kazašského velvyslance pana Abdykarimova, atašé Ruského konzulátu v Brně pana Indyčenka a ... (více)

Dům s pečovatelskou službou

Byty zvláštního určení jsou určeny zdravotně postiženým osobám a seniorům. V některých objektech je poskytována i pečovatelská služba. Nájem bytu zvláštního určení podléhá zvláštnímu režimu dle příslušných ustanovení ... (více)

Obecní knihovna

Přístup do katalogu Portaro ZDE. Otevírací doba Pondělí     13:00 - 17:00 Čtvrtek      13:00 - 17:00