Společenský život

Společenský život

Ve Vsi to žije, Česká Ves (ne)chcípl pes.....    

Aktuálně
Dny partnerství Česká Ves

Dny partnerství Česká Ves

  20.06.2024 | Život v obci
V sobotu 15. června nás probudilo nádherné slunečné počasí. Byl to den jako stvořený pro pořádání největší společenské události v obci. Díky nové spolupráci v rámci projektu Interreg s Gminou Walce se změnil původní název této každoroční události. 
Den dětí a kácení májky

Den dětí a kácení májky

  04.06.2024 | Život v obci
První červnový víkend měl podle předpovědi pořádně propršet. Mělo panovat přesně takové počasí, kdy si i čtyřnohý kamarád rozmyslí svou obvyklou procházku. Přesně jak meteorologové předpověděli se také stalo. (pokr.)
Českoveská koloběžka

Českoveská koloběžka

  24.05.2024 | Život v obci
Česká Ves opět ožila sportovním nadšením a soutěžním duchem! Letos se konal další ročník populární akce Českoveská koloběžka 2024, která přilákala desítky závodníků z okolních základníh škol. Podívejte se s námi na nejzajímavější momenty tohoto dne plného adrenalinu a zábavy.
Slet českoveských čarodějnic a stavění májky

Slet českoveských čarodějnic a stavění májky

  24.04.2024 | Život v obci
Letošní slet čarodějnic přilákal mnoho účastníků v pestrých kostýmech. Vzduchem se nesly kouzelné formule a u ohně se sešly malé i velké čarodějnice, aby společně oslavily filipojakubskou noc. Připomeňte si s námi, jak probíhaly soutěže o nejlepší kostým a výtvarné dílny pro děti.