Taneční škola Anety Kratochvílové

Tím posledním, kdo se nám na Dni obce představí, je Taneční škola Anety Kratochvílové. Je to rozvíjející se taneční škola, která disponuje 150 žáky. Nabízí taneční výuku pro soutěžní i nesoutěžní děti, také animační programy, pořádá dětské akce, lekce pro dospělé, reprezentační plesy, animační příměstské i pobytové tábory, školení a semináře po celé ČR. Mezi nabízené taneční výuky patří Babyškolička pro dvouleté děti, Taneční miniškolička od 3 let, Baletní průprava, Zážitková gymnastika, Pohybové a taneční radovánky a v neposlední řadě Soutěžní skupina mažoretek a roztleskávaček. Své zázemí mají přímo v obci Česká Ves, kde pravidelně probíhá výuka dětí i lekcí pro dospělé a také některé z animačních akcí. Pro děti je na léto připravený bohatý animační program, kdy se taneční škola zaplní dětmi díky příměstským táborům, které jsou určeny pro děti různých věkových kategorií. Letos je čeká několik animačních táborů: Taneční camp pro všechny tanečnice a tanečníky, tábor Vzhůru na palubu, Květinové víly a jejich tajemný svět, Tajná škola špiónů a také bude mít svou premiéru BabyCamp, který je určen pro děti od 2 let.