Kateřina Baštová - agility

Kateřina Baštová se na Dni obce představila se svou fenkou border kolii Teou. Předvedla ukázky psího tance s prvky poslušnosti. Tea je úžasný pejsek a ještě dlouho po vystoupení za ní chodili malí diváci a chtěli si ji pohladit nebo ji nabízeli vlastní plyšáky.

Tím dalším, kdo se nám na Dni obce představí, je Kateřina Baštová z Dobelic u Moravského Krumlova. Od mala má velice vřelý vztah ke zvířatům, a tak nebylo divu, že vystudovala střední veterinární školu v Třebíči. Aktivně se věnuje králičímu hopu a výcviku psů. Se svou border kolií Teou má zvládnutých několik zkoušek, např. poslušnost, ovladatelnost, obranu a psí tanec. Mezi její úspěchy patří 2. místo na mistrovství mládeže a juniorů MSKS (Moravskoslezský kynologický svaz), závodění v agility v kategorii A1 a účast na mistrovství Evropy v Německu v roce 2016.

Obrázek bez názvu