SK Řetězárna z. s. - Taneční škola Anety Kratochvílové

SK Řetězárna z. s. - Taneční škola Anety Kratochvílové je další účinkující a zpestření celé akce. Jde o rozvíjející se taneční školu, která má zázemí přímo v obci Česká Ves a na domácí půdě disponuje celkem 40 žáky. Mimo Českou Ves nabízí taneční výuku pro děti i dospělé v okolních obcích a mateřských školách. V České Vsi nabízí taneční výuku jak pro nejmladší děti od 2 let, tak pro soutěžní i nesoutěžní děti. Mezi nabízené taneční výuky patří Babyškolička pro dvouleté děti, Taneční miniškolička od 3 let, Baletní průprava, Zážitková gymnastika, Pohybové a taneční radovánky a Soutěžní skupina mažoretek a roztleskávaček. Taneční škola také nabízí pravidelné lekce pro dospělé (jóga, fitness dance, pilates, latino dance, zumba), dále animační akce pro děti i dospělé a mnoho dalšího. Jejich nejbližší akcí je právě Ahoj léto, na kterou všechny srdečně zvou, a to 22. června 2024 v prostorách zahrady Taneční školy.