Hledej

Život v obci Česká Ves

 5 článků
Dny partnerství Česká Ves

Dny partnerství Česká Ves

20.06.2024 | Život v obci
V sobotu 15. června nás probudilo nádherné slunečné počasí. Byl to den jako stvořený pro pořádání největší společenské události v obci. Díky nové spolupráci v rámci projektu Interreg s Gminou Walce se změnil původní název této každoroční události. 
Den dětí a kácení májky

Den dětí a kácení májky

04.06.2024 | Život v obci
První červnový víkend měl podle předpovědi pořádně propršet. Mělo panovat přesně takové počasí, kdy si i čtyřnohý kamarád rozmyslí svou obvyklou procházku. Přesně jak meteorologové předpověděli se také stalo. (pokr.)
Českoveská koloběžka

Českoveská koloběžka

24.05.2024 | Život v obci
Česká Ves opět ožila sportovním nadšením a soutěžním duchem! Letos se konal další ročník populární akce Českoveská koloběžka 2024, která přilákala desítky závodníků z okolních základníh škol. Podívejte se s námi na nejzajímavější momenty tohoto dne plného adrenalinu a zábavy.
Slet českoveských čarodějnic a stavění májky

Slet českoveských čarodějnic a stavění májky

24.04.2024 | Život v obci
Letošní slet čarodějnic přilákal mnoho účastníků v pestrých kostýmech. Vzduchem se nesly kouzelné formule a u ohně se sešly malé i velké čarodějnice, aby společně oslavily filipojakubskou noc. Připomeňte si s námi, jak probíhaly soutěže o nejlepší kostým a výtvarné dílny pro děti.
Noc s Andersenem

Noc s Andersenem

03.04.2023 | Život v obci
Už počtvrté se obecní knihovna zapojila do celostátní akce Noc s Andersenem na podporu dětského čtenářství. V knihovně děti vyráběly záložky do knih, absolvovaly beruščí stezku. Večer byl zakončen diskotékou.
 5 článků