Hledej

Aktuality Česká Ves

 7 článků
Přechod na nové webové stránky obce

Přechod na nové webové stránky obce

26.06.2024 | Ostatní
Pozorní návštěvníci jistě zaregistrovali, že s letním slunovratem se do nového kabátu převlékly i naše webové stránky. Věříme, že se vám budou líbit stejně jako nám a že na stránkách vždy najdete informace, které hledáte. Než se nám podaří všechny informace přesunout, původní stránky najdete ještě několik týdnů na (old.cves.cz). (pokr.)
Dny partnerství Česká Ves

Dny partnerství Česká Ves

20.06.2024 | Život v obci
V sobotu 15. června nás probudilo nádherné slunečné počasí. Byl to den jako stvořený pro pořádání největší společenské události v obci. Díky nové spolupráci v rámci projektu Interreg s Gminou Walce se změnil původní název této každoroční události. 
Den dětí a kácení májky

Den dětí a kácení májky

04.06.2024 | Život v obci
První červnový víkend měl podle předpovědi pořádně propršet. Mělo panovat přesně takové počasí, kdy si i čtyřnohý kamarád rozmyslí svou obvyklou procházku. Přesně jak meteorologové předpověděli se také stalo. (pokr.)
Českoveská koloběžka

Českoveská koloběžka

24.05.2024 | Život v obci
Česká Ves opět ožila sportovním nadšením a soutěžním duchem! Letos se konal další ročník populární akce Českoveská koloběžka 2024, která přilákala desítky závodníků z okolních základníh škol. Podívejte se s námi na nejzajímavější momenty tohoto dne plného adrenalinu a zábavy.
Slet českoveských čarodějnic a stavění májky

Slet českoveských čarodějnic a stavění májky

24.04.2024 | Život v obci
Letošní slet čarodějnic přilákal mnoho účastníků v pestrých kostýmech. Vzduchem se nesly kouzelné formule a u ohně se sešly malé i velké čarodějnice, aby společně oslavily filipojakubskou noc. Připomeňte si s námi, jak probíhaly soutěže o nejlepší kostým a výtvarné dílny pro děti.
Obecní lapka

Obecní lapka

13.03.2024 | Obecní úřad
Jestli si myslíte, že lavičky se stolem z altánu u cvičících prvků odvezli pracovníci obce k opravě, tak se hluboce mýlíte. Během 14 dnů si možná jistý filuta (darebák a nenechavec) zařídil posezení na své zahrádce, kde si už před časem z Fit stezky pořídil také prkna na lavice, řetězy a madla na cvičení TRX, lanovkový sedák z dětského hřiště pod Čertovými kameny a také několik stromů z nové aleje. Zahrádku i s posezením má jistě pěknou, ale za obecní peníze. Vše je samozřejmě nahlášeno na Policii ČR.
Noc s Andersenem

Noc s Andersenem

03.04.2023 | Život v obci
Už počtvrté se obecní knihovna zapojila do celostátní akce Noc s Andersenem na podporu dětského čtenářství. V knihovně děti vyráběly záložky do knih, absolvovaly beruščí stezku. Večer byl zakončen diskotékou.
 7 článků